Menu Zamknij

Wakacje 2023 – półmetek

Jeśli zastanawiacie się co u nas – to oczywiście wakacyjnie – czyli pracowicie i bardzo aktywnie, z ogromną radością dzielimy się swoimi pasjami – działamy w towarzystwie niezwykle energicznych, kreatywnych i inspirujących nas do dalszego działania ludzi.

Wakacje to czas odpoczynku od codziennych obowiązków, szkoły… ale nie nauki :) Podczas warsztatów na półkoloniach uczestnicy naszych zajęć dzielnie i wytrwale uczą się nowych rzeczy, począwszy od nauki efektywnej współpracy, zdrowego odżywiania poprzez naukę żonglowania po doskonalenie pamięci, uwagi, koncentracji czy spostrzegawczości.

 Jak przebiegał ostatni miesiąc naszej pracy? Zobaczcie sami :)

Nasz zespół jak dotąd dokłada wszelkich starań, by ten czas, był przestrzenią do doświadczania niezapomnianych interakcji
z innymi, współpracy ale też zdrowej rywalizacji, wspólnego tworzenia, swobodnej ekspresji artystycznej czy gier terenowych… :)

Tematyka realizowanych przez nas warsztatów podczas półkolonii jest bardzo różnorodna tak jak różnorodne są miejsca i grupy,
z którymi mamy przyjemność pracować. To co łączy każde zajęcia to ruch. Nasze zajęcia nie mogą obyć się bez rozgrzewki ciała
i umysłu, rozwijania kreatywności oraz współpracy poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia bazujące na założeniach pedagogiki fascynacji (cyrku) i psychomotoryki.

Lipiec upłynął nam także na pracy z Seniorami – osobami w wieku 60+ biorącymi udział w zadaniu publicznym pn. „Działający Seniorzy – Aktywni Animatorzy” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej w ramach rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021–2025, Edycja 2023 realizowanego przez Stowarzyszenie Inspiracji i Rozwoju PERSPEKTYWA.

Nasi trenerzy podczas warsztatów szkoleniowych zapoznawali Seniorów z tajnikami animacji i partycypacji społecznej, motywowania do działania ( siebie i innych :), a także wytyczania celów i sukcesywnego dążenia do ich osiągnięcia.

Dziękujemy Organizatorom za zaufanie i zaproszenie, wszystkim Uczestnikom za aktywny i pełen zaangażowania udział w warsztatach oraz Wszystkim osobom zaangażowanym w realizację naszych działań za wsparcie, inspiracje
i dotychczasową współpracę.