Menu Zamknij

O nas

      zespół CSP

Nasze hasło to: ANIMACJA – INSPIRACJA – ROZWÓJ – Jesteśmy osobami, które nieustannie poszukują inspiracji i możliwości rozwoju zarówno swojego jak i innych. Właśnie dlatego w prowadzonych przez nas działaniach szczególną uwagę zwracamy na wszechstronny rozwój dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Prowadzimy warsztaty ogólnorozwojowe, edukacyjne, profilaktyczne oraz socjoterapeutyczne dla dzieci i młodzieży wykorzystując różnorodne metody pracy bazujące na rozwijaniu zdolności poznawczych i kompetencji społecznych. Aktywnie prowadzone zajęcia pozwalają na rozwijanie umiejętności współpracy, kreatywności, otwartości, poszukiwania niekonwencjonalnych rozwiązań.

Prowadzimy również tematyczne warsztaty szkoleniowe dla różnych grup zawodowych, w tym: studentów, pedagogów, wychowawców jak i dla pracowników firm oraz organizacji pozarządowych.

Nasz Team:

Magdalena Dec​

Jestem zafascynowana życiem, nudą… dlaczego? Interesuje mnie to, co dzieje się w ludzkim mózgu, kiedy powstaje nuda, a także to, kiedy powstają najciekawsze, innowacyjne i kreatywne pomysły :). Z wykształcenia jestem pedagogiem, socjoterapeutą, trenerem rozwoju osobistego, psychomotorykiem, geronto-psychomotorykiem, animatorem społecznym i streetworkerem.

 

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Pedagogika Opiekuńczo – Wychowawcza na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz studia podyplomowe z Socjoterapii w Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim.  Jestem absolwentką Szkoły Trenerów Biznesu i Rozwoju Osobistego BCB, Grupa PBE w Krakowie. Od wielu lat współpracuję z firmami, instytucjami oraz NGO, gdzie opracowuje wnioski o dofinansowanie, prowadzę działania w zakresie animacji społecznej, profilaktyki, szkoleń i warsztatów. Jestem członkiem i certyfikowanym Trenerem I stopnia PSPIA KLANZA.

Jestem autorką artykułów naukowych i broszur profilaktycznych, edukacyjnych.
Współtworzę i realizuję liczne projekty i programy społeczne, edukacyjne, socjoterapeutyczne i profilaktyczne dla dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych. Interesuję się wieloma rzeczami, a przede wszystkim ciągłym poszukiwaniem i poznawaniem nowych rzeczy, miejsc, ludzi. Lubię podróżować, aktywnie spędzać czas jeżdżąc rowerem, spacerując, chodząc po górach. Moją pasją są gry planszowe i towarzyskie. W swoich działaniach wykorzystuje to czym się również interesuję czyli pedagogikę fascynacji, żonglerkę oraz metody i techniki rozwijające zdolności poznawcze.

Czytaj więcej

Małgorzata Grabek

Zafascynowana cyrkiem i grami planszowymi pedagog, socjoterapeuta, trener rozwoju osobistego, psychomotoryk, geronto-psychomotoryk, animator społeczny i streetworker. Uwielbiam pracować z ludźmi, tworzyć przestrzeń do poszukiwania oraz rozwoju pasji i zainteresowań. Prowadzę zajęcia bazujące na ruchu i rozwijaniu zdolności poznawczych, takich jak pamięć, uwaga, koncentracja czy spostrzegawczość.

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Pedagogika Opiekuńczo – Wychowawcza na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz studia podyplomowe z Socjoterapii w Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jestem absolwentką Szkoły Trenerów Biznesu i Rozwoju Osobistego BCB, Grupa PBE w Krakowie. Od wielu lat współpracuję z różnymi firmami, instytucjami oraz NGO, gdzie opracowuję wnioski o dofinansowanie, prowadzę działania w zakresie
animacji społecznej, profilaktyki, szkoleń i warsztatów. Jestem członkiem i certyfikowanym Trenerem I stopnia PSPIA KLANZA.
Jestem autorką artykułów naukowych i broszur profilaktycznych, edukacyjnych.  Współtworzę i realizuję liczne projekty i programy społeczne, edukacyjne, socjoterapeutyczne i profilaktyczne dla dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych. Interesuje się pedagogiką fascynacji, żonglerką, grami planszowymi, rozwojem osobistym i zdolności poznawczych. Często jeżdżę na rowerze i podróżuję, uwielbiam aktywnie spędzać czas wolny, chodzić po górach i przebywać z ludźmi.

Czytaj więcej

Wiktoria Bułatek

Z zawodu jestem terapeutą zajęciowym. Swoje doświadczenie zawodowe buduje już od paru lat. Prowadzę liczne warsztaty z zakresu sensoplastyki, terapii ręki, terapii zajęciowej, arteterapii zarówno dla dzieci i młodzieży jak i osób starszych czy mam z dziećmi jak i całych rodzin.

Pracowałam w takich miejscach jak Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej jako terapeuta, w Stowarzyszeniu i Regionalnym Ośrodku Rehabilitacyjno – Edukacyjnym na stanowisku Terapeuty Zajęciowego. W tym czasie szkoliłam się również w coraz to nowszych technikach oraz metodach w pracy z dziećmi i młodzieżą takich jak: „Warsztaty podnoszenia kompetencji i umiejętności pracy z grupą edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej”, Arteterapia „Terapia sztuką w pracy z dziećmi i młodzieżą”, „Trening Umiejętności Społecznych. Efektywne kształtowanie kluczowych umiejętności psychospołecznych oraz życiowych”, „Rozwijanie umiejętności kluczowych u dzieci o zaburzonym rozwoju. Podejście behawioralno-rozwojowe”.  Terapia Zajęciowa…Co to jest? Samo pojęcie może wiele o sobie nie mówić. W dużym skrócie jest to pewna forma rehabilitacji mająca charakter usprawnienia fizycznego i psychicznego. Dzieli się ona na arteterapię, ergoterapię i socjoterpię.  

Uwielbiam odkrywać u ludzi ich mocne strony, za którymi zawsze podczas kolejnego cyklu zajęć staram się podążać. Największą radość sprawia mi gdy widzę jak efekty mojej pracy przekładają się na uśmiech oraz rozwój wszystkich, z którymi pracuje.

Czytaj więcej

Magdalena Rzeszutko

Magister od fikołków i specjalistka od uśmiechu.  A tak na poważnie.. Jestem magistrem Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego ze specjalnością gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna. Posiadam również uprawnienia instruktorskie w pływaniu, piłce siatkowej oraz rekreacji ruchowej fitness – nowoczesne formy gimnastyki. Jestem także Higienistką Stomatologiczną…

Obecnie jestem związana z MSCKZiU w Rzeszowie, gdzie uczę przyszłe Asystentki i Higienistki Stomatologiczne. Egzaminator kierunków: Asystentka i Higienistka Stomatologiczna, a także współautor podstawy programowej w zawodzie Asystentka stomatologiczna.Uczestniczyłam w “Szkoleniu Animatorów Sportu oraz Wolontariuszy pracujących z Dziećmi i Młodzieżą”, a także ” Szkole Animatorów Lokalnych – Przestrzeń Inspiracji Społecznych”. Cały czas kształcę się w zakresie profilaktyki jamy ustnej, dlatego też poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach, warsztatach i szkoleniach. Współpracuję z przedszkolami, MOPSem i Caritasem w zakresie higieny jamy ustanej. Przygotowuje i przeprowadzam zajęcia edukacyjne na ten temat  dla podopiecznych, wychowanków i rodziców. 

Pamiętaj: “Uśmiech rodzi uśmiech” także uśmiechajmy się!

Czytaj więcej

Dominika Zawadzka​

Jestem doktorantką dyscypliny językoznawstwo w Szkole Doktorskiej Uniwersytetu Rzeszowskiego. Na co dzień pracuję jako nauczycielka języka polskiego i etyki oraz lektorka języka polskiego jako obcego i języka angielskiego. Przez długi czas zajmowałam się animacją czasu wolnego (nadal bliskie sercu są mi animacja taneczna oraz integracyjna).

Współpracuję ze Stowarzyszeniem Inspiracji i Rozwoju PERSPEKTYWA oraz Polskim Stowarzyszeniem Pedagogów i Animatorów KLANZA. Ukończyłam wiele kursów i szkoleń z zakresu animacji, pracy z dziećmi i młodzieżą oraz różnymi grupami wiekowymi. Jestem również absolwentką dwóch szkół: Animatorów Kulturalno – Oświatowych KAK(a)O oraz LIDER – Lokalne
Inicjatywy – Drogą Efektywnego Rozwoju.

Czytaj więcej

Mateusz Bułatek

 

Jestem absolwentem Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa z tytułem magistra inżyniera, na co dzień pracuję w firmie z branży lotniczej. Jestem ambitny, angażujący się w coraz to nowe projekty oraz zadania. Jestem osobą o bardzo wielu zainteresowaniach, szczególnie szeroko rozumiana technika mechaniczna, lecz moim oczkiem w głowie jest jazda na rowerze oraz majsterkowanie, czyli tzw. „DIY”.

Uwielbiam przekazywać wiedzę, szczególnie tym najmłodszym w jak najprostszy sposób.

Największą frajdę sprawia mi jak dzieci dzięki mojej pomocy zdobywają nowe umiejętności oraz odkrywają jak działają urządzenia, które nas otaczają.

Czytaj więcej

Monika Cieleń

Jestem studentką V roku na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz II roku dietetyki. Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywałam latami m.in będąc wolontariuszką w placówkach opiekuńczo-wychowawczych, podczas praktyk, prowadząc zajęcia w przedszkolu, szkole, czy różnego rodzaju warsztaty. Uwielbiam zdobywać nową wiedzę i umiejętności, dlatego nieustannie rozwijam swoje zainteresowania.

Ukończyłam liczne kursy i szkolenia m.in. „Animacja czasu wolnego”, „Trening koncentracji uwag i pamięci”, „Trening Umiejętności Społecznych”, „Terapia ręki” oraz cykl szkoleń w ramach Szkoły Liderów Lokalnych. Z natury jestem pełna energii. Uwielbiam wszelkie formy aktywności fizycznej, dlatego w pracy z dziećmi i młodzieżą dużą wagę przykładam do gier i zabaw ruchowych. Stanowią one doskonałą formę integracji i rozwijania zdolności motorycznych. Często łączę ruch z muzyką, ponieważ taka forma zajęć zwiększa poziom energii i pozytywnych emocji u uczestników. Zainteresowanie sportem i zdrowym stylem życia skłoniło mnie również do rozpoczęcia studiów na kierunku dietetyka i poszerzania swojej wiedzy na temat odżywiania, którą chętnie dzielę się z innymi. Edukacja żywieniowa to jeden z moich obszarów zainteresowań.
Jestem również entuzjastką górskich wycieczek, treningu siłowego i gotowania. Uwielbiam spędzać czas z innymi ludźmi, rozmawiać i dowiadywać się nowych rzeczy.

Czytaj więcej

 

 

 

Urszula Gruca - Miąsik​

dr hab. prof. UR – wykładowca akademicki, doktor habilitowany w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie: pedagogika, starszy wykładowca, pedagog, trener, mediator, Prezes Stowarzyszenia Mediacyjno – Edukacyjno – Familiologicznego PROSPECTUS.
Laureatka licznych nagród naukowych. Członek MENSA International. Ukończyła liczne kursy i szkolenia zawodowe. Uhonorowana tytułem Doctora Honoris Causa przez Ministerstwo Edukacji i Nauki Ukrainy i Rada Naukowa Uniwersytetu im. Iwana Ohijenki w Kamieńcu Podolskim.

Członek międzynarodowego kolegium redakcyjnego Państwowego Uniwersytetu w Kamieńcu Podolskim i Narodowej Akademii Nauk Pedagogicznych Ukrainy. Autorka wielu książek i artykułów naukowych. Posiada 34 letni staż pracy jako pedagog praktyk. Członek MENSA International.

Czytaj więcej

 

Jolanta Podolak Zając

Jestem nauczycielem, pedagogiem, wykładowca, nauczycielem dyplomowanym, metodykiem. Pracuję jako pedagog w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie. Przez wiele lat byłam wykładowcą na Uniwersytecie Rzeszowskim (Wydział Pedagogiczny) oraz na Politechnice Rzeszowskiej (Centrum Studiów Podyplomowych).

Metodyka pracy wychowawczej oraz przygotowanie pedagogicznego nauczycieli to tematy, którymi się interesuję i z których szkolę😊. W tym obszarze bywam kontrowersyjna… Jestem przekonana, że praca nauczyciela to nie tylko jego wiedza i pedagogiczny warsztat, ale nade wszystko osobowość, charyzma i wychodzenie poza schematy, utarte przekonania i sposoby pracy.

Czytaj więcej

Mateusz Dec

Jestem nieustannie rozwijającym się i poszukującym innowacyjnych rozwiązań i nowych wyzwań specjalistą ds. tworzenia aplikacji webowych, testowania oprogramowania i tworzenia stron internetowych. Ukończyłem studia magisterskie na Politechnice Wrocławskiej na kierunku Teleinformatyka na Wydziale Elektroniki oraz studia inżynierskie na kierunku: Elektronika i Telekomunikacja o specjalizacji: Elektronika Cyfrowa.

Moje doświadczenie to praca zarówno dla korporacji jak i małych firm/organizacji.  W CSP „Team” zajmuję się współtworzeniem i administrowaniem strony www.csp-team.pl, którą właśnie przeglądasz  :)

Czytaj więcej