Menu Zamknij

„Aktywna rodzina mocno się trzyma”

Od listopada 2021 do września 2023 r. realizujemy na terenie Gminy Głogów Małopolski liczne działania mające na celu wspieranie i aktywizowanie rodzin poprzez realizację zajęć, warsztatów, działań streetworkingowych dla dzieci, młodzieży, całych rodzin i członków lokalnej społeczności. Liczne działania odbywają się w ramach projektu pn. „Kompleksowe usługi wsparcia rodzin i dzieci w projekcie „Aktywna rodzina mocno się trzyma” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020

W realizację inspirujących do podejmowania i rozwijania pasji i zainteresowań warsztatów zaangażowanych zostało wielu doświadczonych trenerów, instruktorów, którzy dzieląc się swoimi pasjami zachęcali do dbałości o własny rozwój.

W ramach prowadzonych działań odbywają się Festiwale Fascynacji, treningi kompetencji społecznych, zajęcia sportowe, fotograficzne, fitness, artystyczne,  taneczne, cyrkowe (kuglarskie), muzyczne itp. Do tej pory z działań skorzystało już ponad 150 osób. Działamy dalej! Zapraszamy do współpracy i udziału w inicjatywach – niebawem już kolejne wydarzenia :)

O tym, co dzieje się w ramach projektu można zobaczyć tutaj: