Menu Zamknij

Festiwale Fascynacji

Zorganizuj Festiwal Fascynacji w swojej miejscowości/ placówce

 

(szkole, przedszkolu, Gminie, domu kultury, (pół)kolonii, firmie itp.)

Festiwal Fascynacji to wydarzenie, podczas którego uczestnicy mogą poznać pasje i zainteresowania innych osób, sami wziąć udział w pokazie talentów oraz warsztatach tematycznych inspirujących do poszukiwania pasji i zainteresowań. Program każdego Festiwalu jest dostosowany do potrzeb i oczekiwań placówki (szkoły, przedszkola, domu kultury itp.).

Podczas Festiwalu:

  • interaktywna prelekcja inspirująca nt. pasji i zainteresowań
  • pokaz talentów (opcjonalne)
  • warsztaty tematyczne (m.in. pedagogika cyrku, beatbox, survival/bushcraft, psychomotoryka, sensoplastyka, dietetyka, stomatologia, mechanika, pierwsza pomoc, zdrowe odżywianie, gry planszowe, eksperymenty chemiczno – fizyczne, warsztaty plastyczne i wiele innych do wyboru).
Realizujemy cykliczne Festiwale jak też na zamówienie w każdym miejscu. Istnieje możliwość realizacji Festiwalu zarówno w pomieszczeniu jak i w plenerze.

Festiwal Fascynacji to przestrzeń do rozbudzania pasji i zainteresowań zarówno dzieci i młodzieży jak też osób dorosłych czy całych rodzin i społeczności lokalnych. To niezwykłe wydarzenie, podczas którego uczestnicy mogą poznać pasje i zainteresowania innych osób, sami wziąć udział
w pokazie talentów oraz warsztatach tematycznych inspirujących do poszukiwania pasji
i zainteresowań. Program każdego Festiwalu jest dostosowany do potrzeb i oczekiwań placówki (szkoły, przedszkola, domu kultury itp.).

Podczas Festiwalu odbywa się kilka warsztatów jednocześnie, w których uczestnicy biorą udział według ustalonego porządku tak, by każdy mógł skorzystać z każdej formy warsztatowej.

Przebieg Festiwalu:

  • interaktywna inspirująca prelekcja nt. pasji i zainteresowań
  • warsztaty tematyczne (m.in. pedagogika cyrku, stomatologia, sensoplastyka, zdrowe odżywianie, gry planszowe, eksperymenty chemiczno – fizyczne, warsztaty: plastyczne, sportowe, konstrukcyjne, mechanika samolotowa (do wyboru).
  • pokaz talentów uczestników (opcjonalne)
  • wspólne podsumowanie i zakończenie

Realizujemy Festiwale zarówno w formie stacjonarnej jak i plenerowej na zamówienie w każdym miejscu na terenie woj. podkarpackiego. Jeśli trzeba – pojedziemy także dalej :)

Jesteśmy gotowi na współpracę i szykujemy się do drogi!