Menu Zamknij

Strefa warsztatowa CSP “Team” podczas Dnia Świętości Małżeństw i Rodzin

W niedzielne popołudnie, w dniu 9 czerwca 2024 r. w Parku Papieskim w Rzeszowie podczas wspólnego świętowania Dnia Świętości Małżeństw i Rodzin odbył się Piknik profilaktyczny pn. „Wolni od uzależnień”, w którym wzięło udział około 2 000 osób z całego województwa🤩 Wśród ogromu atrakcji, jakie czekały na uczestników, nasza ekipa przygotowała strefę warsztatową, podczas której dzieci, młodzież, dorośli – całe rodziny mogły wziąć udział w warsztatach kuglarskich (cyrkowych), sensoplastycznych, artystycznych oraz rozgrywkach w gry planszowe, stoilkowe, carrom.
Podczas Pikniku dzieci, młodzież, całe rodziny mogły skorzystać z bezpłatnych atrakcji, w tym: rodzinnych grach, zabawach i konkursach, wielu różnorodnych dmuchańców, warsztatów, jak też wziąć udział w rozgrywkach sportowych oraz w gry planszowe. Na scenie zaprezentowali się różni wykonawcy, którzy swoim świadectwem oraz śpiewem i muzyką uświetniali całe wydarzenie.
Ponadto podczas Pikniku można było zapoznać się z bogatą ofertą placówek, instytucji działających na rzecz rodziny, profilaktyki, jak też porozmawiać ze specjalistami: pedagogami, psychologami, terapeutami itp.
 Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie i możliwość włączenia się w tak wspaniałą inicjatywę!
 
Zapraszamy do zapoznania się z krótką fotorelacją z wydarzenia, którą przygotował dla nas fot. Ireneusz Śpiewla :)